robo_noga
Nazywam się Klaudia, od 16 lat żyję z protezą nogi. Jako robo_noga codziennie wspieram osoby po amputacjach kończyn – informacyjnie, edukacyjnie i doradczo. Tworzę pozytywny wizerunek osób z niepełnosprawnością i wspieram integrację społeczną. Możesz mnie wesprzeć, abym mogła dalej pomagać innym!
Wybierz kwotę
- 🍰10 zł
- 15 zł
- 🍕20 zł
Wpłacający/a
Danuta Żuchowicz
100 zł
miesiąc temu
Beata Rother
100 zł
2 miesiące temu
Wpłata anonimowa
10 zł
2 miesiące temu
Wiola Orłowska
20 zł
3 miesiące temu
Wiola Orłowska
20 zł
4 miesiące temu