Dla twórców
Dla wspierających
Jak działa suppi.pl?
To proste. Zakładasz konto, uzupełniasz swój profil, dzielisz się linkiem w social mediach i zarabiasz na tym, co robisz najlepiej. 5 minut i gotowe!
Dla kogo przeznaczony jest serwis?
Suppi to serwis dla niezależnych twórców (m.in. instagramerów, twitterowiczów, tiktokerów, blogerów itp.), którzy chcą otrzymywać podziękowanie za swoją pracę w formie jednorazowych wpłat od swojej społeczności.
Czy suppi.pl pobiera prowizję od wpłat?
Suppi nie pobiera prowizji za wpłaty na Twoją zbiórkę - pokrywamy też prowizję operatora płatności!
Jak mogę wypłacić otrzymane pieniądze?
Wszystkie środki zebrane w serwisie Suppi otrzymujesz na bieżąco na podany przez Ciebie numer konta. Pamiętaj jednak o wcześniejszej weryfikacji swojej tożsamości, która jest warunkiem wypłacenia pieniędzy.
Czy muszę przejść proces weryfikacji?
Tak. Po założeniu konta poprosimy Cię o uzupełnienie kilku dodatkowych informacji w celu weryfikacji Twojej tożsamości. Zostaniesz również poproszony o wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł. Podyktowane jest to względami bezpieczeństwa.
W jakim celu podaję swoje dane osobowe?
Twoje dane osobowe (takie jak: numer konta, numer telefonu, adres czy adres e-mail) podajesz w celu weryfikacji konta. Są one bezpieczne i nie udostępnimy ich publicznie na Twoim profilu.